KONST / Litografier / Färglitografi 13914390
nr 1391 4390
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 43x60 cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:27:57